sleva za úspěšné nákupy : jaro

2021-07-04

Doprava zdarma
(DPD) doprava zdarma na objednávky 1 400,00 Kč a vyšší.

SunOne Geli Sada G02 pro akrylový gel

Dostupnost: produkt dochází
Odesláno v rámci: 48 godzin
Dodávka: The price does not include any possible payment costs velký počet
Cena: 796,00 Kč 796.00
quantity szt.
přidat na seznam přání

Popis

GEL MANICURE KIT G02


Svítilna SUNONE salon4 v kombinaci s dalšími výrobky SUNONE vytváří 100% kompletní sadu akrylového gelu. Dnes můžete z předních stránek novin vytvořit trvalou a jedinečnou stylizaci!

Díky vhodné síle lampy salon4 akrylový gel SUNONE GELI rychle vyléčí nehty. Dokonalá manikúra? Je to možné díky kombinaci produktů ze sady. Poznejte lampu, která neunavuje váš zrak a usnadňuje a zpříjemňuje práci s ní.

Na lampu a builder gel připevníme potřebné příslušenství pro úpravu nehtů.

SUNONE obývací pokoj4 UV LED 90 W lampa

Nejnovější generace profesionální 90W UV / LED lampy, která rychle a rovnoměrně vytvrzuje všechny gely, hybridní laky a další přípravky vytvrzující světlo. Svítilna SUNONE salon4 je vybavena neobvyklým snímačem pohybu s paměťovou funkcí, který začne fungovat po vložení ruky dovnitř lampy. Paměťová funkce v tomto zařízení spočívá ve skutečnosti, že lampa si pamatuje poslední nastavený čas za předpokladu, že tento čas klesne na 0 (např. Nastavíme časovač na 10 sekund, pokud tento čas uplyne, lampa začne odpočítávat 10 sekund po opětovném vložení ruky). Funkce inteligentního snímače pracuje v režimech 10s, 30s, 60s a 99s. Tato funkce zvyšuje komfort používání lampy u produktů se stejnou dobou vytvrzování a ovlivňuje rychlost provozu.

Díky technologii duálních LED je lampa spolehlivě, rychle a rovnoměrně vytvrzuje produkty vytvrzující světlo dostupné na trhu. Lampa vydává světlo, které neunaví váš zrak. Má energeticky úsporný vysoce výkonný světelný zdroj a duální vlnovou délku 365nm a 405nm.
Lampa má až 45 LED diod, které poskytují celkový maximální výkon 90 Watt. Díky strategicky umístěným LED diodám bude každé místo na nehtu správně vytvrzeno.
Pracovní doba tohoto zařízení je poskytována až 50 000 hodin. Na rozdíl od běžných žárovek nevyžaduje výměnu žárovky a je mnohem efektivnější.

Lampa má integrovaný snímač pohybu, časovač 10, 30, 60 a 99 sekund, a pokud není vybrán žádný režim, svítí nepřetržitě po dobu 120 sekund. Režim nízké teploty je režim, ve kterém se výkon lampy postupně zvyšuje po dobu 99 sekund. Tento režim se doporučuje pro práci s gely builder a dalšími aplikacemi, které vyžadují dlouhou dobu vytvrzení. Spodní panel lampy je magnetizovaný a lze jej snadno oddělit pro pedikúru. Velikost lampy umožňuje snadné vložení celé ruky, aniž byste si museli zvlášť kalit palce. Lampa může také snadno umístit nohu.

Rozměry lampy: 22,2 x 21 x 10 cm.

Elektronický displej integrovaný do lampy usnadní práci.

1 x ZÁKLAD SUNONE GELI 5ml

Základna GELI se používá jako základna pro gelovou manikúru, která je určena pro práci se systémem GELI. S pomocí UV / LED lampy rychle a účinně chrání nehtovou destičku před mikrodamážemi a zajistí trvanlivost a odolnost zbývajících vrstev vaší gelové manikúry.

1 x SUNONE PRIMER BEZ KYSELIN 5ml

Základní nátěr bez obsahu kyselin je vysoce kvalitní kapalina, která leptá přírodní nehtovou destičku. Primer zvyšuje přilnavost povlaku naneseného na nehet. Díky tomuto produktu bude podklad, lehce tuhnoucí laky a gely pevně přilnout k nehtům a získá tak trvalou manikúru odolnou proti odštípnutí. Základní nátěr se doporučuje také lidem s problematickou nehtovou destičkou, na kterou se nanesené povlaky dobře nelepí.

1 x SUNONE GELI UV / LED AKRYLGEL - 01 MILKY 15g

SUNONE GELI je inovativní produkt v kategorii prodlužování a modelování nehtů. Speciální složení akrylového gelu GELI zajišťuje lehkost a pružnost gelu a trvanlivost akrylu. Pokud chcete získat dokonalý tvar nehtů a zároveň přirozený efekt - tento produkt je určitě pro vás!
S pomocí GELA rychle a snadno ochráníte své nehty před lámáním a ztvrdnete a prodloužíte nehtovou destičku. GELI bude také ideální základnou pro další styling s hybridními a klasickými laky na nehty. Mléčná je odstín sněhově bílé.

1 x SUNONE GELI FORMY DUAL PRO STYLING NAIL

Opakovaně použitelné formy pro práci s akrylátovou metodou se systémem GELI. Výrobek je vyroben z pružného plastu.
Práce s formami je mnohem rychlejší a jednodušší než použití tradičních šablon pro prodloužení nehtů nebo tipy. Duální formy se snadno oddělují od hmoty. Prezentované tvary mají jemnější křivku C, díky níž získáte jemnější linii nehtů.
Balení obsahuje 100 kusů formulářů v 10 velikostech, díky nimž můžete formulář snadno přizpůsobit velikosti a tvaru nehtu.

1 x SKVĚLÉ SKLO

Nepostradatelná skleněná nádoba pro dávkování a míchání kosmetických kapalin. Lze jej použít k míchání laků, gelů, akrylu, henny atd. Vyrobeno z průhledného skla. Výrobek je ideální pro namáčení gelového štětce v sekačce SUNONE.

1 x SUNONE CLEANER 100ml

Čistič je přípravek, který odmašťuje a dezinfikuje desku na nehty. Tento produkt navíc odstraní lepivou disperzní vrstvu stylingu. Odmaštění nehtové ploténky před zahájením aplikace základního produktu zvýší přilnavost následných přípravků. Čistič se také používá při práci se systémem GELI, poté by měl být kartáč v přípravku navlhčen, aby se nelepil na gel.

1 x SLUNEČNÍKOVÝ ŠTĚTEC A GELOVÝ SPATCH

Oboustranný kartáč se stěrkou na gely a akrylové materiály. Zařízení je na jedné straně zakončeno kovovou špachtlí, kterou si snadno a rychle odebereme správné množství gelu nebo akrylu dle našeho výběru a naneseme ho na nehet.
Na druhé straně je štětec pro práci s gely a akryly. Kartáč se zaoblenými štětinami, ideální pro nanášení a modelování gelu na nehty.

1 x RUČNÍKY PRO SACÍ TRUBKU

Ždímač na tuby, díky kterému neztratíte ani gram produktu a z každé tuby vymačkáte poslední zbytky stavebního gelu.

DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ / ZDARMA:

    Pilník SUNONE - 100/180 - 1 ks (tvar a barva se může lišit od tvaru uvedeného na obrázku)
    Pilník SUNONE - 180/240 - 1 ks (tvar a barva se mohou lišit od tvaru uvedeného na obrázku)
    Lešticí blok SUNONE - bílý - 1 ks
    Tyčinky SUNONE - 10 ks
    Celulózové kelty - 50 ks
    Sada kolotočových ozdob - 1 ks (mohou se lišit od těch, které jsou uvedeny na fotografiích)
    Rýhovací kolečko s gumičkou - 1 ks
    Oddělovač pedikúry - 2 ks
    Kartáč na nehty - 1 položka (může se lišit od obrázku na fotografiích)
    Zlatá šablona na nehty SUNONE - 50 ks

JAK POUŽÍVAT:
1. Jemně otřete hřebík lešticím blokem SUNONE. Přesuňte kutikuly tyčinkou a v případě potřeby je odstřihněte kleštěmi.
2. Nehty otřete čisticím prostředkem SUNONE.
3. Naneste tenkou vrstvu lepidla SUNONE na desku na nehty a počkejte, až se produkt zcela odpaří.
4. Naneste tenkou vrstvu základu SUNONE Geli na desku na nehty a vytvrzujte v 48W LED lampě po dobu 30 sekund nebo v 36W UV lampě po dobu 60-120 sekund.
5. GELI builder gely lze aplikovat dvěma způsoby.
Prvním způsobem je použití vybrané GELY na nehty pomocí šablony SUNONE. Naneste gel stěrkou SUNONE na přibližně 1/3 povrchu nehtu. Namočte štětec SUNONE do sešívačky SUNONE a gel roztáhněte, abyste získali požadovaný tvar a délku nehtu. Kartáč by měl být navlhčený v sekáčku, aby se nelepil na gel. Po dokončení modelování nehtů si je nechte vytvrdit v 48W LED lampě po dobu 60 sekund nebo v 36W UV lampě po dobu 120–180 sekund.
Druhým způsobem je aplikace gelu na speciální formy SUNONE. Naneste gel GELI špachtlí SUNONE nebo jej vytlačte přímo z tuby na přibližně 1/3 povrchu formy. K namodelování tvaru a délky nehtu použijte štětec navlhčený v sekáčku. Kartáč by měl být navlhčený v sekáčku, aby se nelepil na gel. Poté, co dokončíte modelování nehtů, vložte formu na nehet a jemně ji zatlačte dolů. V případě rozlití produktu na kutikuly navlhčete kartáč v čističi a odstraňte jej z kutikul. Vytvrzujte v 48W LED lampě po dobu 60 sekund nebo v 36W UV lampě po dobu 120-180 sekund.
6. Po vytvrzení odstraňte šablonu SUNONE zpod nehtu. Poté produkt naneste znovu na asi 1/3 povrchu nehtů. Pomocí kartáče navlhčeného v čisticím prostředku rozetřete produkt nahoru pod kutikuly a dolů a snažte se na nehtu vytvořit požadovaný tvar oblouku, tzv. "Křivka C". Pokud používáte formy, neaplikujte 2 vrstvy a vytvořte křivku C na formě tak, že se pokusíte nanést malé množství produktu kolem kůže a na volný okraj a více uprostřed formy.
7. Pilník hřebík pilníkem SUNONE o zrnitosti 180, čímž získá požadovaný tvar a délku.
8. Aby nehty získaly výrazný lesk, naneste tenkou vrstvu SUNONE TOP NO WIPE a vytvrzujte v UV / LED lampě po dobu 30 sekund.
9. Styling je připraven! Můžete si užít krásné nehty!

Pro odstranění GELA z nehtů použijte frézku, produkt nelze odstranit acetonem nebo odstraňovačem SUNONE.

Náklady na dopravu The price does not include any possible payment costs

Stát doručení:

Hodnocení produktu (0)

Bestsellery
Sada na gelove nehty - start sada VIII
Sada na gelove nehty - start sada VIII
1 280,00 Kč
szt.
PARAFÍNOVÁ VANA VAX SPA + PARAFINA GRATIS
PARAFÍNOVÁ VANA VAX SPA + PARAFINA GRATIS
890,00 Kč 756,50 Kč
szt.
Sada na gelove nehty - start sada I
Sada na gelove nehty - start sada I
959,00 Kč
szt.
Parafínová vana 265W WAX SPA plus příslušenství
Parafínová vana 265W WAX SPA plus příslušenství
1 299,00 Kč 1 104,15 Kč
szt.
Akrylová sada na nehty
Akrylová sada na nehty
799,00 Kč
szt.
Akční produkty!
Parafínová vana 265W WAX SPA plus příslušenství
Parafínová vana 265W WAX SPA plus příslušenství
1 299,00 Kč 1 104,15 Kč
szt.
PARAFÍNOVÁ VANA VAX SPA + PARAFINA GRATIS
PARAFÍNOVÁ VANA VAX SPA + PARAFINA GRATIS
890,00 Kč 756,50 Kč
szt.
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl