Kategorie

Semilac Hybrid lak Semi Hardi Milk (HARD) – stavěcí 7 ml

Výrobce: Diamond Cosmetics
235,00 Kč

SEMI HARDI je nesporným lídrem a jediný produkt na trhu s vlastnostmi hybridního laku, který umožňuje prodloužení a rozšíření  nehtové ploténky.SEMI HARDI MILK je nejnovějším produktem rozšiřující řadu hybridních laku

SEMI HARDI v decentní mléčné barvě.
Díky němu může mít každá z nás krásné, dlouhé nehty v přirozené barevně nehtu .

Hybrid lak Semi Hardi Milk (HARD) – stavěcí 7 ml

SEMI HARDI je nesporným lídrem a jediný produkt na trhu s vlastnostmi hybridního laku což umožňuje rozšíření a prodloužení nehtové ploténky.
SEMI HARDI MILK je nejnovějším produktem rozšiřující řadu hybridních laku
SEMI HARDI v decentní mléčné barvě.
Díky němu může mít každá z nás krásné, dlouhé nehty v přirozené barevně nehtu .

Způsob používat:

  1. Zmatnění  nehtové ploténky  promýváním Nail Cleaner'em Diamond Cosmetics (Odmaštovač)
  2. Dáme šablonu
  3. Naneseme tenkou vrstvu Semilac Base a vytvrdíme v lampě LED nebo Standard - LED: 30s - Standard: 4x9 (36 wattů): 2 minuty
  4. Poté naneseme Semilac Hard Clear a prodloužíme nehet na formě o  1-5 mm vytvrdíme v lampě LED nebo Standard - LED: 30sec. - Standard: 4x9 (36 Watt): 2 minuty
  5. Abychom nehtu dodali  krásný lesk, naneste poslední vrstvy lesku, Semilac  Top a vytvrdíme v lampě LED nebo Standard - LED: 30sec. -Standard: 4x9 (36 Watt): 2 minuty
  6. Promýváme disperzní vrstvu Nail  Cleaner'em Diamond  Cosmetics(odmašťovačem)Otázky a odpovědi:

 

V jaké lampě a jak dlouho může být vytvrzován hybridní lak Semilac?
Hybridní lak Semilac může být vytvrzovány  v  UV lampě 36 W. Doporučený čas na vytvrzení , pro většinu barev hybridní laku Semilac jsou 2 minuty, a informace, které s tím souvisí jsou uvedené  na nálepce,která je umístěná  na horní části lahvičky laku. Výjimkou jsou barvy: 031 a 016, které vyžadují dvakrát delší čas vytvrzení. Je také možné vytvrzování hybridních laku Semilac v LED lampě 9 - doporučená doba vytvrzování je 40 sekund.

Vytvrzují se všechny barvy Semilac v LED lampě?
Z celé  palety barev Semilac, doporučujeme, aby dvě barvy: Black Diamond Semilac 031 a 016 Grunge byly vytvrzeny pouze pod UV lampou 36 W. Nedoporučujeme vytvrzovaní jich  pod LED lampou! Jsou to barvy velmi pigmentované, proto  prosíme aplikovat velmi tenkou vrstvu produktu, aby se zabránilo tvorbě krabatění  barvy.

Lze  Semilac používat / je kompatibilní i  s produkty od jiných společností?
Pro dosažení dokonalé manikúry  doporučuje výrobce, pouze hybridní laky  Semilac  se stejnou značkou základu a topu, které jsou plně kompatibilní s lakem Semilac. Neznáme složení základu a topu  jiných společností, takže nejsme schopni garantovat perfektní konečný výsledek a bezproblémovou aplikaci při jejich použití.

Co může být příčinou zkrabatění a odlupovaní laku?
Příčiny těchto problémů může být několik. Je důležité, aby byla správně  připravená nehtová ploténka na manikúru. Ploténka musí být zmatněná  a dobře odmaštěná. Doporučujeme nanášení  tenkých vrstev  každého  produktu Semilac: základu, barvy a Topu. Je nutné je nakládat opatrně a vyhnout se nanesení na nehtovou kůžičku. Je třeba mít na paměti, aby základem i barvou byl  důkladně pokryty i volný okraj nehtu. V případě velmi napigmentoványch barev (Semilac 001, 031), musí být nanesení vrstvy barvy opravdu tenký - lepší použít dvě tenké vrstvy, než jednu tlustý. Další příčinou výše uvedených problémů může být nevhodný skladování laku - doporučujeme jejích skladování při pokojové teplotě.
mimo dosah přímého slunečního světla a daleko od UV lampy během hybridní manikúry.

Jaký je rozdíl mezi Semilac Remover od acetonu?
Semilac  Remover a aceton jsou tekutiny k odstranění hybridního laki Semilac. Semilac Remover se liší od acetonu tím,že  je jemnější, protože obsahuje ve svém složení lanolin, který chrání nehty před nadměrným vysušením.

Jaké barvy se nejlépe hodí pro francouzskou manikúru?
Doporučujeme na klasickou francii tyto barvy : 050, 051,052, 053, 002 (růžové, transparentní barvy) a 054 (mírně broskvovy, transparentní). Můžete také zkusit krycí barvy, např. 032 Biscuit.

Co označuje, že barva je transparentní a které barvy Semilac to jsou?
Transparentní barvy jsou lehce průsvitné barvy, které neposkytují plnou neprůhlednost nehtové ploténky. V naši nabídce barev  jsou transparentní tyto  barvy : 002 Delicate French, 050 French Vanilla, 051French Beige  Milk, 052 Pink Opal, 053 French Pink Milk, 054 Pale Peach Glow, 072 Carribbean Sky 091 Glitter Mlik, 092 Shimmering White, 101 Juicy Peach.

Na kolik aplikaci je jedna lahvička laku Semilac?
Jedna lahvička laku Semilac o objemu 7 ml stačí asi na  10 sad.

 
Pokud nanesu na nehty základ Semilac můžu poté nanést obyčejný lak nebo musí být hybridní?
Po nanesení základu Semilac používáme hybridní barvy, čímž se zvýší trvanlivost manikúry.
Výrobce nedává záruku v případě použití báze a obyčejného laku.

 
Jak často by se měly obnovovát  v UV lampě žárovky? Je vhodné nahradit celou sadu žárovek, nebo mohou být nahrazeny bez obav jen konkrétní vadné žárovky?
UV žárovky mají, životnost cca. 400 až 500 hodin. Při častém používání lampy, tj. několik hodin denně, doporučujeme vyměnit žárovky v průměru jednou za 3 měsíce. Pokud používáte lampu občas, jen pár / několikrát za měsíc doporučujeme vyměnit žárovky každých 6-12 měsíců.
Při výměně žárovek doporučujeme měnit celou sadu.

 
Jak dlouho trvá, prodlužovaní nehtu Hardem?
Celý proces nehtu prodlužování Semilac Hard je závislá na dovednostech manikérky. Průměrná délka prodlužování je cca. 45 minut.